Sport
 Ubytování
    Relax
Aktivní odpočinek v Novém Městě pod Smrkem

Sportoviště

Pro návštěvníky sportovního a relaxačního centra jsou k dispozici následující sportoviště, která jsou přístupná veřejnosti v hodinách dle níže uvedeného rozpisu.

Sportovní hala u základní školy

Sportovní hala se nachází na adrese Tylova 1. Jedná se o zrekonstruovanou multifunkční halu určenou především pro různé druhy míčových her (sálová kopaná, volejbal, basketbal, florbal, tenis). V hale je instalována lezecká stěna, jejíž využití je možné pro lezce i amatéra (pro ty pod dohledem instruktora). V hale je dále možno využít i různé sportovní zařízení pro gymnasty.

SOKOLOVNA

Sokolovna se nachází na ulici Sokolské. Jedná se o historickou budovu sokolovny, jejíž interiér byl částečně zrekonstruován. V sokolovně je litá podlaha umožňující provozovat různé druhy sportů. například volejbal, stolní tenis, badminton, nohejbal a samozřejmě gymnastiku.

Víceúčelové venkovní hřiště

Víceúčelové hřiště je umístěno za sportovní halou u školy a je veřejně přístupné. Hřiště je osazeno umělým povrchem 2. generace. Je uzpůsobeno pro fotbal, házenou, basketbal, volejbal.

Posilovna

Posilovna je umístěna na adrese Jindřichovická 145. Skládá se ze silové části vybavené především posilovacími stroji a z části aerobní, vybavené orbitreky, cyklotrenažery a jinými zařízeními umožňujícími především vytrvalostní cvičení. Posilovna se řídí samostatným provozním řádem. Využívání je možné na základě dohovoru s vedením SRC.

ROZPISY VYUŽITÍ NAJDETE NA SAMOSTATNÉ ZÁLOŽCE

Vytiskni stránku

 

 

Sportovní a relaxační centrum, p.o.
Ludvíkovská 38
463 65 Nové Město pod Smrkem
E-mail: bazen@nmps.cz
Mobil: 725 785 801

ředitel: Ing. Pavel Jakoubek

Mobil: 776 098 911

Rezervace sport kultura

Kalendář akcí

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející kalendar-akci.